902-

Neden Web Sitesi Yaptırmalıyım?

1. Çevrim İçi Var Olmak

Web sitesi yaptırmak size otomatik olarak çevrim içi var olma imkânı verir. İnternet ortamında bulunma ve arama yapıldığında bulunabilmenize olanak sağlar. Böylece dünyanın her yerinde görünebilirsiniz.
 

2. Ürün ve Hizmetlerinizi Tanıtmak

Web sitenizde ürün ve hizmetlerinizi çok detaylı bir şekilde yayınlayabilir, potansiyel müşterilere neden sizi tercih etmeleri konusunda bilgiler sunabilirsiniz. 
 

3. Prestij ve Güven Arttırmak

Web sitenizin olması size ekstra prestij ve güven sağlar. Kim ne derse desin, web sitesi olan firmalar olmayanlara karşı her zaman 1-0 öndedir. Firmanıza veya markanıza özel bir web sitenizin olması, size özel şirket maileri kullanmanız işiniz için her zaman artı değerdir. 

Sizi araştırmak isteyen potansiyel müşteriler web sitenizden firma hakkında bilgileri, ürün ve hizmet detaylarınızı, kalite politikalarınızı ve daha fazlasını öğrenebiliyorsa size güvenme ve sizi tercih durumu web sitesi olmayan veya olan ama gerekli şekilde hazırlanmamış rakiplerinize karşı sizi önde tutar. 
 

4. 7/24 Ulaşılabilir Olmak

Fiziki iş yerinizin belirli çalışma saatleri vardır. Peki ya çalışma saatleri dışında kaçırdığınız fırsatlar ne olacak? İşte bu noktada web sitesi insanların size her zaman ulaşabilmesini sağlar. Dükkanınız veya ofisiniz kapalıyken bile web siteniz sayesinde sunduğunuz ürünler/hizmetler ve firmanız hakkında bilgiler edinebilirler. Ayrıca size mail veya mesaj yoluyla ulaşabilirler. Böylece çalışma saati dışında bile olsanız her zaman ulaşılabilir olursunuz.
 

5. Dijital Dünya ve Bulunabilirlik

Artık iki dünya var, fiziki dünya ve dijital dünya. İnternetin yayılmasıyla çoğu insan ihtiyaçlarını internetten gidermeye başladı, artık neredeyse markete bile gitmez hale geldik. Durum böyle olunca web siteniz yoksa dijital dünyada da yoksunuz demektir. Var olmanın sosyal medya vb. yolları olsa da hiçbir zaman yeterli kalmaz. Web siteniz olduğunda dünyanın en uzak noktasından bile insanlara ulaşabilirsiniz. 
 

6. Masrafları Azaltmak, Gelirinizi Arttırmak

Evet masrafları azaltmak ve gelirinizi arttırmak, nasıl mı? Şöyle ki; Fiziki bir işyerine sahip olmadan da evinizden sunabileceğiniz ürün veya hizmetleriniz olabilir. Örneğin; Bir AvukatMuhasebeciEğitmenTesisatçıTamirci vb. işlerinizi insanlara sunmak duyurmak için illaki bir dükkân veya ofis açmak zorunda değilsiniz, bunu evinizde de yapabilirsiniz.

Böylece ekstra kirâ, fatura vb. benzeri masraflardan kurtulabilir, gelirinizi arttırabilirsiniz. Ya da kişisel bir blog açıp makaleler yayınlayabilir, sitenize trafik çekerek reklam geliri elde edebilirsiniz. Tüm bunları web siteniz sayesinde yapabilirsiniz. 
 


Saydığımız ve sayamadığımız birçok faydayı web sitesi yaptırmak size sunar. Şimdi bir web sitesi kurmak ve tüm bu olanaklardan faydalanmak için harekete geçin. İras Ajans ® sizin için harika web site fırsatları sunuyor ve her şey dahil web sitenizi kuruyor. 

Yorumlar kapalı.